Hakkımızda

Daha modern

Köklerden Geleceğe Deneyim ve Yenilikle Dolu
Bir Hikaye

Yarım asırdan uzun süren heyecan verici bir yolculuğun ardından deneyim ve yenilikle dolu büyük bir başarı hikayesine imza atıyor, teknolojiye olan bağlılığımızı sürdürerek müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Geride bıraktığımız yarım asırdan uzun sürede kazandığımız deneyimle, enerjimizi ve dinamizmimizi  koruyarak büyük hedeflere doğru ilerliyoruz. Kendinden emin duruşumuzu, bu uzun ömürlü başarının altında yatan sebeplerder biri olan eğitimli, yüksek nitelikli ve son derece deneyimli ekibimize olan güvenimizden alıyoruz. Bizimle birlikte her bir ürününüzün başarılı bir şekilde tasarlanması ve üretilmesi için dün olduğu gibi bugün de yanınızdayız.

Misyon

Misyonumuz, ürünlerimizi malzemelerinizin özelliklerine uyarlamak; alüminyum kompozit panellerden PVC profillere, paslanmaz çelikten ön kaplamalı metallere, plastiklerden cam ve dekoratif laminatlara kadar, farklı malzemeleri anlamak ve korumaktır.

Zorlu üretim süreçlerine aşina bir ekibiz ve kalite testlerinden başarıyla geçen ürünlerimiz lazer kesimden derin çekmeye kadar en zorlu aşamalara bile başarıyla uygulanıyor.

İhtiyaçlarınıza uygun doğru koruyucu filmi seçerken, yüzeylerinizin davranışını dikkate alarak hareket ediyoruz. Bu, şunları garanti eder: İlk yapışma tatmin edici olur, zaman içinde stabil hale gelir, ekonomik ve ekolojik açıdan optimize edilmiş bir koruma sunar. 

Bu güçlü koruma, farklı endüstrilerde farklı işlemlere maruz kalan ürününüzü en üst seviyede muhafaza eder.

Yeni kadrosuyla,
bildiğiniz ELBA...

ELBA Kolektif Şirketi, 1959 yılında İstanbul Şişli’de kuruldu. Başlangıçta plastik eldiven, hasta poşetleri, izolasyon bantları ve koli bandı üretimi yaptı. 

Türkiye’nin lider koruyucu film üreticisi ELBA 2022’de Mediterra Capital tarafından satın alındıktan sonra oluşturduğu profesyonel ekibiyle dünya pazarlarındaki yerini sağlamlaştırdı. 2022 yılı itibariyle yüzlerce ton solventi geri kazanarak çevre dostu üretim prensiplerini destekleyen ELBA doğal kaynakların ve enerjinin bilinçli kullanımını teşvik etmek için sürekli çalışıyor.

Solvent Geri Kazanımı
90%
Doğaya Saygı
100%

TarihçeŞirket tarihinden...

Güçlü bir takımSizinle çalışmak için 
en iyileri bir araya getirdik

Excellent
Surface
Protection
2023 ELBA All rights reserved to ELBA BANT San. ve Tic. A.Ş.
Merkez Ofis

Sultan Selim Mh. Yunus Emre Cd. Topçu İş Merkezi No: 1 K: 5 D: 14 Kağıthane | İstanbul

+90 212 270 93 80

Takip Et
Fabrika

Veliköy Sanayi Bölgesi Sanayi Cd. No: 84/A 59500 Veliköy | Çerkezköy | Tekirdağ

+90 282 746 10 71

Email

elba@elbabant.com