Uzmanlık

0 +
Memnun Müşteri
0 +
Ülke

Malzeme Malzeme Uzmanlığımızla, İhtiyaçlarınıza En Uygun Ürünleri Sunuyoruz.

“Tecrübeli ekibimiz ve köklü bilgi birikimimizle her sektöre özel çözümler sunuyoruz. Müşteri desteğiyle sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler getiriyor, size her adımda eşlik ediyoruz.”

Müşterilerimize sunduğumuz çözümleri belirlemek için dört temel faktörü göz önünde bulunduruyoruz: Malzeme, üretim süreci, ürünün yaşam döngüsü, ve yüzey durumu.

Kullanım AlanlarıYüksek mukavemet
kusursuz koruma

Alüminyum Profil ve Levhalar

Alüminyum Profil ve Levhalar​, üretim işlemleri, imalat ve diğer ilgili işlemler sırasında hasara karşı etkili koruma gerektirir. ELBA tam da bu durumlar için optimum çözümü sunar.

Plastik Profil ve Levhalar

ELBA’nın plastik levhalar için özel olarak tasarlanan, sektörde kalite ve yenilik için bir ölçüt oluşturan işleme ve koruyucu filmlerinin tamamını keşfedin.

Paslanmaz Çelik Profil ve Levhalar

Düz paslanmaz çelik bobin/saçtan son ürüne kadar olan imalat süreci talepkar bir süreçtir. Bu süreçte ELBA işleme filmleri, paslanmaz çeliğinizde imalat hatalarını önler.

Ön Kaplamalı Metaller

ELBA, tasarım, endüstri, ulaşım gibi sektörlerde ön kaplamalı metal yüzeylerin giderek daha şık ve esaslı malzemeler olarak kullanılmasını sağlayan üretim süreçlerini titizlikle yönetir.

Cam ve Aynalar

ELBA, binalara şeffaflık, ışık ve renk katan çok değerli mimari malzemeler olan cam ve aynalar için yenilikçi koruma filmleri sunar. Cam endüstrisi için geliştirdiğimiz filmler, özel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Laminatlar ve Farklı Ahşap Türleri

ELBA ürünlerinin yüksek yapışma seviyesi, panel kenarlarının boyanırken veya verniklenirken film ile yüzey arasında boya veya vernik penetrasyonu riski olmadan korunmasına olanak tanır.

Özel beklentilere özel çözümler

Yüzeylerdeki Hasarı Önleyen Ürünlerimizle İşinizi Zirveye Taşıyın

“Yüzeylerdeki Mükemmelliğin Anahtarı: İşlemlerinizde koruma ve performansı bir araya getiren ürünümüzle, müşteri beklentilerini aşın!”

“ELBA Yüzey Koruma Filmleri, endüstriyel işlemlerinizde kir, çizik ve alet izlerini önleyerek yüzeylerinizin bütünlüğünü ve durumunu korumanıza yardımcı olur. Üretim makinelerinizden en iyi performansı alarak müşterilerinizin hassasiyet ve estetik beklentilerini karşılamanızı sağlar!”

Maksimum
korumaMaksimum
koruma

What we doELBA’nın maskeleme, tek ve çift taraflı bant koleksiyonunu keşfedin.

Elba’nın koli bantları, paketleme, nakliye, onarma, koruma, ambalajlama, yamama, kapatma, tamir, sabitleme ve kutu kapatma dahil olmak üzere çok çeşitli görevler için çok yönlü çözümler sunar.

Elba’nın solvent bazlı çift taraflı bantları, üstün yapışma özelliklerine sahip benzersiz yapışkanları sayesinde hem endüstriyel hem de genel uygulamalar için olağanüstü çok yönlülük ve kolaylık sunar.

Elba maskeleme bantları hem endüstriyel hem de genel kullanımda çeşitli uygulamalar için güçlü yapışma sağlar. İz bırakmadan kolayca çıkarılabilirler ve boyacılıkta ve yüksek ısıda son derece iyi performans gösterirler.

"Dayanıklı, Güvenilir, Köklü"
ELBA

Koli Bantları

TEKNİK ÖZELLİKLER

Maskeleme Bantları

TEKNİK ÖZELLİKLER
Isıya Dayanıklılık

+80°C – +120°C