Ön Kaplamalı Metaller

Ön Kaplamalı Metaller İçin İşleme ve Koruma Filmleri

ELBA, tasarım, endüstri, ulaşım gibi sektörlerde ön kaplamalı metal yüzeylerin giderek daha şık ve esaslı malzemeler olarak kullanılmasını sağlayan üretim süreçlerini titizlikle yönetir.

Geniş yüzey yapıları ve renk çeşitliliği ile mükemmel işlenebilirlik ve korozyona karşı direnç gibi üstün ürün özellikleri sayesinde ön kaplamalı metaller, tüm yaratıcı gereksinimleri karşılar ve üretim kalitesini ve sürdürülebilir inşaatı garanti eder.

ELBA, kaplamadan koekstrüde teknolojiye kadar geniş bir işleme ve koruma filmi yelpazesi sunarak yüzeylerinizin bütünlüğünü korumak için güvenli ve yenilikçi çözümler sunar.

  • Kaplama Türleri: Polyester, poliüretan, PVDF, plastizol, UV direnci, anti-parmak izi, anti-graffiti, antibakteriyel, reflektif, kir tutmaz gibi özel kimyasal özelliklere sahip kaplamalar.

  • Yüzey Bitişleri: Düzden yapılandırmaya kadar çeşitli parlaklık ve pürüzlükte yüzey bitişleri.

  • Endüstriyel İşlemler: Rulo şekillendirme, bükme, katlama, testereleme, dilme, delme, frezeleme, köpürtme, CO2 ve Lazer fiber kesim, kabartma vb.

  • Segmentler: İnşaat, ev aletleri, mobilya, elektronik vb. için genel endüstri.

  • Kullanım Alanları: Bobin kaplama, bina kaplama, cephe levhaları, sandviç paneller, bölmeler, alüminyum kompozit paneller, tabelalar, ev aletleri için kaplamalar ve parçalar.