Kariyer

ELBA'lı olmak

ELBA olarak 1959’dan beri en büyük hayalimiz; ekonomisi daha büyük, refah düzeyi daha yüksek bir Türkiye olmak için çalışmaktır.

Çalışmalarımızı sürdürürken en önemli desteğimiz ise, bu ülkenin insan kaynağına duyduğumuz güvendir.

Türkiye’nin köklü ve güçlü şirketlerinden biri olan ELBA, iş dünyasının en güvenilir firmalarından biri olmaya devam etmektedir.

Yeniliğe açık ve temel değerlerini özümsemiş kadrolarıyla içinde bulunduğu sektöre kılavuzluk eden, başarılı stratejileriyle ürün kalitesini daima arttırmayı hedefleyen, yurt içindeki faaliyetlerini yurt dışına da taşıyan, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip eden şirketimiz, teknolojinin gelişimine uyumlu olarak ürün ve hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Yeteneklerinin farkındayız

İşe alım süreçlerinde belirli periyotlarda, genç yeteneklerin keşfedileceği birçok yetenek kazanım programları hayata geçirilir. Bilgi, beceri, davranış vb. işin gerektirdiği yetkinliklere sahip kişilere eşit fırsatlar tanınır. Şirket değerlerini benimseyip uyum sağlayabilecek, yeterli donanıma sahip, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına ve işbirliğine uygun olan yetenekler kuruma kazandırılır. Adayların yetkinliklerinin ölçme ve değerlendirilmesine yönelik profesyonel yöntem ve araçlar sürekli güncellenerek geliştirilir.

64 yıldır vizyonumuzu sürekli geliştirerek başardıklarımız, şimdi bize daha fazlasını başarma sorumluluğu yüklüyor. Sorumluluğumuzun farkındayız, yorulmadan çalışıyoruz.

ELBA İnsan Kaynakları Politikası, çalışan memnuniyetini önceler.

ELBA, her türlü ayrımcılığa karşı sıfır tolerans ilkesi benimseyerek, çalışan seçiminde ve işe alım süreçlerinde adil ve tarafsız bir yaklaşımı temin eder.

ELBA, çalışanların güvenliğini ve sağlığını korumak adına uygun iş güvenliği önlemlerini alır. Çalışma koşulları insanca ve adil bir şekilde düzenlenir.

ELBA, düzenli performans değerlendirmeleri ve etkili geri bildirim süreçleriyle çalışanların güçlü yönlerini belirlemelerine ve geliştirmeleri gereken alanları anlamalarına destek olur.

"En Değerli Sermayemiz
İnsan Kaynağımız"
ELBA
Excellent
Surface
Protection
2023 ELBA All rights reserved to ELBA BANT San. ve Tic. A.Ş.
Merkez Ofis

Sultan Selim Mh. Yunus Emre Cd. Topçu İş Merkezi No: 1 K: 5 D: 14 Kağıthane | İstanbul

+90 212 270 93 80

Takip Et
Fabrika

Veliköy Sanayi Bölgesi Sanayi Cd. No: 84/A 59500 Veliköy | Çerkezköy | Tekirdağ

+90 282 746 10 71

Email

elba@elbabant.com