cam uygulamalari 3

Cam ve Aynalar İçin Yüzey Koruma Filmleri

ELBA, binalara şeffaflık, ışık ve renk katan çok değerli mimari malzemeler olan cam ve aynalar için yenilikçi koruma filmleri sunar. Cam, günümüzün ve yarının malzemesi olarak, görünümünü değiştirebilme, ısıtma, bilgi verme ve daha fazlasını sağlayabilme gibi işlevsel özelliklere sahip zeki bir malzemedir. Şehirleşme ve bilgi teknolojilerinin gelişimiyle el ele gitmeye devam edecektir. Bu muhteşem malzemenin potansiyelini en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için, ELBA cam ve aynalar için inovatif koruma filmleri sunar.

Bu film serisi, kirlenmeyi, çizikleri ve korozyonu önlemek veya çoğu cam türü için güvenliği artırmak için filmler sunar:

  • Düz cam,
  • Yalıtımlı cam,
  • Aynalar ve lakereli camlar,
  • Alev dirençli cam,
  • Asidik etsizleştirme işlemleri için,
  • Fonksiyonel kaplamalı camlar (örneğin düşük yansıma, anti-reflektif, öz temizleme),
  • Temperli ve laminat cam.

Her İşleme ve Koruma Filmi, Süreç Özelliklerine ve Cismin Kimyasal Özelliklerine Uygun Olarak Uygun Çözüm Sunar: Kesme direncine (su altında dahil olmak üzere), kenar cilalama, asit etching gibi süreç özelliklerine ve alt tablanın kimyasal özelliklerine uygun olan her işleme ve koruma filmi, kullanıcılar ve son kullanıcılar için güvenlik sağlar.

Cam İşleyici, Yalıtımlı Cam Üreticisi veya Pencere Üreticisi İseniz, Sizin İçin Bir Çözüm Var:

Her zorluğa bir çözümümüz var ve bu harika yüzeyin her alanda büyümesini desteklemek için sürekli olarak yenilik yapıyoruz.

ELBA, Cam Yüzeyleriniz İçin Uzman:

ELBA olarak, müşterilerimizle başlangıç analizinden taleplerinin teslimine kadar sıkı bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Cam dünyasının özelliklerine derinlemesine bilgi sahibiyiz ve teknik destek değerimiz müşterilerimiz tarafından tanınmaktadır.